Skalka nad Váhom 131, 913 31 Skalka nad Váhom
(+421) 32 744 60 40

O nás

Založenie spoločnosti Liška Trans s.r.o.

1991

Spoločnosť Liška Trans s.r.o. bola založená v roku 1991 ako maloobchodná prevádzka v Trenčíne. Popri maloobchodnej činnosti sme sa začali venovať aj veľkoskladu mrazených potravín. Skoro 8 rokov sme využívali mraziarenské kapacity našich obchodných partnerov.

priestory spoločnosti Liška Slovakia

Vytvorené vlastné mraziarenské kapacity

2005

V roku 2005 sme zakúpili vyhovujúci objekt a pozemok v obci Skalka nad Váhom a od roku 2006 v objekte prebiehala kompletná rekonštrukcia, čím firma vytvorila vlastné mraziarenské a chladiarenské kapacity, administratívnu budovu a parkoviská pre vlastné vozidlá.

Popredný dovozca mrazeného mäsa

2009

V roku 2009 sme rozšírili mraziarenské kapacity o nový mraziarenský sklad s kapacitou cca 3 000 paliet a stali sme sa poprednými dovozcami mrazeného mäsa na Slovensku.

priestory spoločnosti Liška Slovakia
priestory spoločnosti Liška Slovakia

Distribúcia v rámci celej Európskej únie

súčasnosť

Našimi partnermi sú spoločnosti a firmy v rámci celej Európskej únie. Distribúciu tovaru zabezpečujeme podľa požiadaviek klienta do každej členskej krajiny únie. Venujeme sa dovozu a vývozu aj z tretích krajín. Stratégiou firmy je plne zabezpečovať dodávky podľa požiadaviek zákazníka. Hlavný dôraz sa kladie na prvotriednu kvalitu tovaru a včasnú distribúciu. Spokojnosť zákazníka je pre nás najlepšou motiváciou.

Kontaktujte nás, radi vám zodpovieme akékoľvek otázky.

Kontaktné údaje

Adresa prevádzky

LIŠKA TRANS s.r.o.
Prevádzka:
Skalka nad Váhom 131
913 31 Skalka nad Váhom
Slovenská republika

© 2016 – 2023 Liška Trans, s.r.o. | Created by Marketing Art